Reklama

Rozbrzmiały szanty nad Pisą

XII Konkurs Piosenki Żeglarskiej i Turystycznej "Śpiewajmy i żeglujmy nad Pisą" został rozstrzygnięty.

W malowniczych okolicznościach przyrody rozegrano zmagania szkół podstawowych i gimnazjalnych. Jury w składzie - Elżbieta Piworowicz, Ewa Sulewska i Lech Ostrowski wydali następujący werdykt:

I miejsce - Katarzyna Kost, Lachowo
II miejsce - Amelia Szyszkowska, Pisz
III miejsce - Tobiasz Samul, Pisz

w kategorii gimnazjów
I miejsce - Kamila Wyka, Lachowo
II miejsce - Julia Paprota, Pisz

wyróżniono za ogólny wyraz artystyczny: Wiktorię Kamińską oraz zespół w składzie: Michalina Trupacz, Olek Karwowski, Julia Charubin.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości