10 października obchodzony jest Światowy Dzień Ziemi. Tradycją przedszkolaków z Przedszkola Miejskiego w Piszu stało się sadzenie z tej okazji drzew na przyprzedszkolnym podwórku
Wprawdzie tegoroczny Dzień Drzewa przypadł w niedzielę, to przedszkolaki nie zapomniały o ekologicznych działaniach. W następnych "roboczych" dniach zabrały się za prace ogrodowe. Wraz ze swoimi wychowawczyniami sadziły drzewa..jpg)


Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!