W dniach 19-20 listopada na jeziorze Roś rozegrano Ogólnopolskie Towarzyskie Zawody Spinningowe "Puchar Warmii i Mazur".
W sobotę, 19 listopada o godz. 9.00 wystartowali wędkarze biorący udział na jeziorze Roś w Ogólnopolskich Towarzyskich Zawody Spinningowych "Puchar Warmii i Mazur". Baza zawodów to Ośrodek "ENERGETYK" na Rybitwach.

Najlepszy team z Pisza z Koła "Roś " o nazwie Mazurskie Esoxy zajmował 11 miejsce. 
W zmaganiach wzięło udział blisko 80 wędkarzy. W sumie złowiono 212 wymiarowych ryb, w tym 132 szczupaki, 79 okoni i 1 sandacza. Nie padła "metrówka", czyli żaden drapieżnik powyżej 100 cm długości, ale nie dużo brakowało, bo najdłuższy szczupak miał 82 cm. - czytamy na profilu wędkarstwo po pisku. 
Źródło: xtramarlin.pl .jpg)

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!