Prawie 200 osób bawiło się na Bardzo Kulturalnym Balu Wielkanocnym zorganizowanym przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży.
Organizacją zabawy zajął się Oddział z parafii św. Jana Chrzciciela w Piszu.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!