Podczas L Sesji Rady Miejskiej w Piszu uhonorowanych zostało dwoje wyjątkowo uzdolnionych mieszkańców naszej gminy.
Gabriela Kozioł, uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 im Mikołaja Kopernika w Piszu, otrzymała stypendium Burmistrza Pisza dla wyjątkowo uzdolnionych uczniów za wysokie wyniki w konkursach i olimpiadach w roku szkolnym 2021/2022.
Źródło: UM Pisz Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!