Stało się to, czego życzyliśmy sobie wraz z rozpoczęciem zmagań. TSK Roś Pisz w II lidze koszykówki. Koszykarze z Pisza pozostają w niej. Wprawdzie informacja o tym fakcie przyszła wcześniej i nie zależała od rezultatu dzisiejszego spotkania, to dziś właśnie, na własnym parkiecie piszanie pokonali zespół AZS UJK Kielce 93:81, potwierdzając tym samym, że miejsce wśród drugoligowców im się po prostu należy.
Wprawdzie z początkiem koszykarskiego sezonu śmiali optymiści zapowiadali nawet możliwy awans Jeziorowców do I ligi, to realiści wiedzieli, że sukcesem będzie już pozostanie w II. Tak się stało.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!