4 lipca w Piszu mieliśmy okazję uczestniczyć w prawdziwym hip-hopowym święcie. Na plażę miejską zjechało 14 najlepszych ekip tancerzy stylu break dance z całej Polski. Koncertowały też znane zespoły hip-hopowe
4 lipca w Piszu mieliśmy okazję uczestniczyć w prawdziwym hip-hopowym święcie. Na plażę miejską zjechało 14 najlepszych ekip tancerzy stylu break dance z całej Polski (m.in. z Gdańska, Warszawy, Olsztyna i Rybnika).
![]() |
Blok taneczny Kroku Piskiego Stylu stanowiły spektakularne zmagania z grawitacją i ograniczeniami własnego ciała. Fot. Krzysztof Szyszkowski
|
Tytuł mistrzowski, 1500 zł i nagrody rzeczowe zgarnęli reprezentanci Lajony Kingz - jednej z najbardziej znanych i najlepszych ekip tego stylu tańca w Polsce. W walce finałowej, w pięknym stylu pokonali Knockout Flava (Olsztyn/Pruszcz Gdański), który okazał się godnym przeciwnikiem i twardo dotrzymywał kroku zwycięzcom. Trzecie miejsce wywalczyli zaś reprezentanci Trouble Kingz z Warszawy.
Po zawodach rozpoczął się blok koncertowy. Jako pierwsi przed piską publicznością zaprezentowali się przedstawiciele piskiej sceny hip-hopowej - MTK. Po nich na scenę wkroczyli Juby i Buhay, którzy reprezentowali Wrocław i Kartuzy. Obaj wykonawcy dołączyli też do Fazika i Lokiego, którzy zainicjowali sesję freestylową. Dołączył do nich prowadzący imprezę Rufin MC - jeden z mistrzów wolnego stylu w Polsce.
Kolejni na scenie pojawili się rapujący goście z Dolnego Śląska, czyli Taxky i Hocian. Zaraz po nich usłyszeliśmy koncert warszawskiego składu Wd-oS, który wygrał w maju tego roku przegląd undergroundowych składów hip-hopowych "Mistrzowie Podziemia", zorganizowany w Gdańsku.
Punktem kulminacyjnym imprezy był koncert składu Molesta Ewenement. Warszawscy artyści weszli na scenę około godziny 21:30 i dali półtoragodzinny koncert. Znane w całej Polsce utwory Molesty poruszyły piską publicznością.
Wybory prezydenckie 2025 - druga tura
Regionalna tępota z ciemniactwem wybrali sobie sutenera i kibola na wodza... Wstyd i żenada.👎
walgrad
18:00, 2025-06-12
Zmiana wariantu realizacji drogi ekspresowej…
Regionalna tępota z ciemnotą wybrały katastrofę sobie..
walgrad
10:56, 2025-06-12
Ognisko Muzyczne Swojemu Miastu
Można było podać z grubsza zagrany przez pianistę repertuar... To kolejny raz, kiedy osoby nieobecne na koncercie, a chcące mieć bardziej szczegółowe dane nie dowiedzą się z notki Piszanina "co było zagrane".🙁
Dawidek
19:18, 2025-06-10
Wybory prezydenckie 2025 - druga tura
tępe wieśniaki, pis dał wam zielony ład to strajkowaliście pod siedzibą KO, teraz wybieracie pisowskiego typa który wykocha was jeszcze bardziej wy bezmózgie dzbany
srodek
23:27, 2025-06-09
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz