Z okazji Dnia Dziecka na Placu Daszyńskiego Piski Dom Kultury zorganizował dla najmłodszych blok artystyczny. Na scenie umieszczonej w centralnym punkcie placu swoje umiejętności artystyczne zaprezentowały dziecięce i młodzieżowe grupy teatralno - taneczne Piskiego Domu Kultury, przedszkola i piskich szkół.
Ciekawym akcentem popołudnia było przedstawienie w wykonaniu pracowników Piskiego Domu Kultury, którzy zaprezentowali najmłodszym wiersz Juliana Tuwima pt. "Rzepka". Między występami artystycznymi dzieci mogły uczestniczyć w grach i zabawach, a odważni rodzice na scenie czytali "Lokomotywę" Tuwima, w ramach akcji "Cała Polska Czyta Dzieciom".
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dożynki pod chmurką
Życzę wam piszaki abyście się dalej żarli,odwoływali,referendum zwoływali-jak miło się na to patrzy.
Kolniak
20:46, 2025-08-24
Dożynki pod chmurką
Ten portal Piszanin powinien być usunięty
Stefan
15:12, 2025-08-24
Dożynki pod chmurką
Co za porażka. Ktoś powinien sekretarce zabrać wczoraj mikrofon. Wstyd przed turystami i mieszkańcami. Jak się nie umie, to się pracownika daje a nie taka kompromitacja
Mieszkaniec
10:33, 2025-08-24
Dożynki pod chmurką
Dożynki powinny odbywać się na wsi. To jest święto rolników i wsi. Dlaczego to jest organizowane w mieście?
Janek
10:04, 2025-08-24