Kultura

Zamknij

Dodaj komentarz

Muzyka, taniec, śpiew, lokalne potrawy i mazurskie rękodzieło

1 14:04, 27.06.2021 Aktualizacja: 13:45, 18.10.2025
Skomentuj Muzyka, taniec, śpiew, lokalne potrawy i mazurskie rękodzieło

W piątek, 25 czerwca Plac Daszyńskiego znów tętnił życiem. Kolorowe stragany przyciągały swą różnorodnością - sztuka ludowa, rękodzieło, ale także pyszne smaki.

Na scenie pojawiły się lokalne zespoły oraz soliści. Wśród nich, znani z programu The Voice of Poland, Patryk Żywczyk - uczestnik jubileuszowej edycji i Damian Ukeje - zwycięzca I edycji. Głównym punktem tanecznego wieczora był występ gwiazdy disco polo - Bayera.
(1)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu piszanin.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%