17-letnia Paulina Ś. mieszkanka gminy Biała Piska odpowie za znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej policjantów.
Do zdarzenia doszło wczoraj na terenie gminy Biała Piska, gdy policjanci z miejscowego komisariatu realizowali postanowienie sądu o zatrzymaniu i osadzeniu w areszcie śledczym17-letniej Pauliny Ś.
Około godz. 18.30 policjanci udali się do wcześniej ustalonego przez nich miejsca pobytu 17-latki aby ją zatrzymać. Paulina Ś. podczas zatrzymania zachowywała się agresywnie, szarpała policjantów za mundur, wyzywała słowami wulgarnymi, a jednego z nich ugryzła w nogę.
Ponieważ kobieta nie reagowała na polecenia wydawane przez funkcjonariuszy, a jej agresja stawała się coraz większa, policjanci obezwładnili ją używając w tym celu siły fizycznej i kajdanek. Paulina Ś. minioną noc spędziła w policyjnym areszcie, a dziś została doprowadzona do Aresztu Śledczego w Białymstoku.
Za popełnione przestępstwo dotyczące znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej policjantów 17-latka odpowie przed sądem. Grozi jej kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz