Piscy policjanci podsumowali działania "Bezpieczny weekend -Wielkanoc 2019" przeprowadzone w okresie Świąt Wielkanocnych. Pomimo wzmożonego ruchu na drogach w tym okresie, świąteczny weekend należy uznać za wyjątkowo bezpieczny.
Ponad to policjanci zatrzymali 9 dowodów rejestracyjnych pojazdów. Ujawnili 2 nietrzeźwych kierowców.Zdecydowana większość tych mandatów, bo aż 47 nałożona została przez policjantów za przekroczenie dopuszczalnej prędkości - informuje kom. Anna Szypczyńska, Oficer Prasowy KPP w Piszu - Najbardziej kierowcom "spieszyło się" w piątek, 19 kwietnia br.. Tego dnia funkcjonariusze ukarali 20 kierujących za zbyt szybką jazdę.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu piszanin.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz