Zamknij

Ruciane-Nida: Pożar pensjonatu

11:55, 24.03.2020
Skomentuj

23 marca doszło do wybuchu pozaru w budynku pensjonatu przy ul. Guzianka w Rucianem-Nidzie.

W chwili przybycia zastępów straży pożarnej, nie było widać ogniska pożaru, a w budynku występowało silne zadymienie. Ostatecznie strazacy zlokalizowali źródło pożaru w piwnicy budynku

W obiekcie znajdowało się sześć osób dorosłych oraz pies. Trzy osoby ewakuowały się samodzielnie przez przybyciem straży pożarnej, pozostałe osoby oraz zwierzę zostały ewakuowane z pierwszego piętra przy pomocy podnośnika - informuje  st. kpt. Grzegorz Kuliś, oficer prasowy KP PSP w Piszu.
Ewakuowane osoby przewieziono do szpitala w Piszu. Na miejscu zdarzenia działało 7 zastępów straży pożarnej w sile 23 ratowników, Pogotowie Ratunkowe, Policja, oraz Pogotowie Energetyczne.
(1)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu piszanin.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%