W środę, 27 października w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Piszu odbyło się długie, bo aż 3-godzinne spotkanie konsultacyjne dotyczące budowy linii kolejowej przebiegającej przez gminę i miasto Pisz.
Projekt linii kolejowej nr 29 na odcinku Ostrołęka - Łomża - Pisz - Giżycko przebiegającej przez gminę i miasto Pisz realizowany jest przez firmę EGIS POLAND Sp. z o.o, która bazując na francuskich rozwiązaniach kolejowych opracowuje studium techniczno-ekonomiczno-środowiskowe w/w projektu na zlecenie Centralnego Portu Komunikacyjnego.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!