Reklama

Dobre wieści. Wkrótce w Karpie zostanie przebudowana stacja uzdatniania…

W ubiegły piątek (16 grudnia) Burmistrz Pisza spotkał się z Leszkiem Leńcem Dyrektorem Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji. Rozmowy dotyczyły podpisania umowy o przyznaniu pomocy na realizację projektu Przebudowa stacji uzdatniania wody oraz ujęcia wody w miejscowości Karpa w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Dofinansowanie w kwocie 2 538 756,00 zł stanowi 100% inwestycji! Wsparcie inwestycji w wysokości 100% kosztów kwalifikowanych w ramach PROW 2014-2020 ma duże znaczenie dla samorządów lokalnych i jest odpowiedzią na potrzeby zgłaszane w regionie od wielu lat.

O szczegółach dotyczących tej inwestycji będziemy Państwa informować na bieżąco.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości