W środę, 27 października 2021 r., o godz. 18.00, w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Piszu odbędzie się spotkanie konsultacyjne dotyczące budowy linii kolejowej przebiegającej przez gminę i miasto Pisz.
Celem konsultacji jest przedstawienie wstępnych wariantów przebiegu planowanej inwestycji oraz zebranie uwag i opinii mieszkańców gminy Pisz w powyższej sprawie.Trwają ciche konsultacje w sprawie przebiegu linii kolejowej
Koleją z Warszawy do Giżycka przez Pisz


Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!