Wyłoniono mistrzów ortografii z powiatu piskiego.
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzyszu był organizatorem XVI Powiatowego Konkursu Ortograficznego "O Złote Pióro Gimnazjalisty". W zmaganiach wzięli udział zwycięzcy gminnych konkursów ortograficznych - uczniowie ostatniego rocznika gimnazjum..jpg)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!