Mimo sytuacji strajkowej i obaw co do klasyfikacji maturzystów. Rok szkolny bez przeszkód udało się zakończyć uczniom ostatnich klas szkół ponadgimnazjalnych.
W piątek i sobotę w szkołach średnich odbywały się uroczystości zakończenia nauki. To już jest koniec... chciałoby się powiedzieć. Jednak nie do końca cytat ten jest zasadny. Przed absolwentami jeszcze jeden egzamin, ten najważniejszy - maturalny.









.jpg)

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!