Miniony weekend na drogach powiatu piskiego minął bezpiecznie. Nie obyło się niestety bez nieodpowiedzialnych kierowców. Wśród nich było dwóch kierujących jadących pod działaniem alkoholu oraz dwóch, którzy nie posiadali prawa jazdy, bo ich uprawnienia straciły ważność kilka miesięcy temu. Policjanci zatrzymali też pasażera opla, który miał przy sobie narkotyki. Marihuanę i mefedron funkcjonariusze znaleźli oraz zabezpieczyli także w jego domu.
W trakcie minionego długiego weekendu policjanci, na drogach powiatu piskiego, zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierujących, dwóch kierowców jadących bez uprawnień oraz pasażera z narkotykami. Na szczęście na naszych drogach nie doszło do wypadków.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!