Policjanci piskiej drogówki jednego dnia zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierujących. Każdy z nich miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Jeden to kierowca samochodu marki Subaru, a drugi to traktorzysta. Grozi im kara do 2 lata pozbawienia wolności, surowe kary finansowe i utrata prawa jazdy nawet na 15 lat.
We wtorek (7 lutego br.) policjanci piskiej drogówki zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierujących. Pierwszego zatrzymali do kontroli drogowej przed godz. 9.00 na trasie Pisz- Biała Piska. Był to pojazd marki Subaru, którym kierował 58-letni mieszkaniec gminy Biała Piska. Po otwarciu drzwi tego samochodu policjanci nie mieli wątpliwości, że kierowca jest pod znacznym działaniem alkoholu, co potwierdziło badanie jego stanu trzeźwości. Kierowca ten miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!