Miniony weekend na drogach powiatu piskiego minął bezpiecznie. Nie doszło do żadnego wypadku drogowego, a jedynie do 3 niegroźnych kolizji. Policjanci zatrzymali aż 5 kierujących pod działaniem alkoholu Jeden z nich miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie i orzeczony przez sąd zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Był też kierowca pod wpływem narkotyków.
W trakcie minionego weekendu, na drogach powiatu piskiego, nie doszło do żadnego wypadku drogowego. Policjanci odnotowali jedynie 3 niegroźne kolizje. Jedna z nich miała miejsce w piątek (21 kwietnia br.) po godz. 17.00 w Piszu na skrzyżowaniu ul. Olsztyńskiej i ul. Orzyskiej. Kierująca pojazdem marki BMW nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu pojazdowi marki Hyundai doprowadzając do zderzenia aut. 29- latka kierująca BMW ukarana została przez policjantów mandatem karnym w wysokości 1500 zł za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!