W trakcie minionego weekendu, na piskich drogach, doszło do kilku niegroźnych kolizji. Policjanci zatrzymali też dwóch nietrzeźwych kierujących. Jednym z nich był 26-latek, który miał blisko 3,5 promila alkoholu w organizmie i aktywny zakaz prowadzenia pojazdów. Był też 20-latek, który kierował BMW pod wpływem narkotyków, a w mieszkaniu miał amfetaminę.
Miniony weekend, na drogach powiatu piskiego, należał do bezpiecznych. Pomimo zimowych warunków drogowych nie doszło do żadnego wypadku, a jedynie do kilku niegroźnych kolizji.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!