W środę przed południem policjanci piskiej drogówki wyeliminowali z ruchu kolejnego nietrzeźwego kierowcę. To 55-letni mieszkaniec gminy Ruciane - Nida kierujący pojazdem marki Opel, który miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna ten rano wypił dwa piwa, a potem nieodpowiedzialnie wsiadł za kierownicę.
W środę (23 marca br.) po godz. 10.00 na terenie gminy Ruciane - Nida policjanci piskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Opel. Sposób jazdy kierującego tym autem sugerował, że kierowca może być pod działaniem alkoholu.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!