W trakcie minionego weekendu policjanci, na piskich drogach, zatrzymali 4 kierowców będących pod działaniem alkoholu. Do tego dwóch złamało sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Był też kierowca, który przekroczył prędkość, a do tego jechał pod działaniem marihuany i był poszukiwany.
Pierwszego z nich funkcjonariusze zatrzymali do kontrolni drogowej w piątek (18 marca br.) przed godz. 18.00 w miejscowości Mikosze, gm. Orzysz. Kierowca pojazdu marki Audi jechał z prędkością 106 km/h przy ograniczeniu prędkości do 50 km/h. Samochodem tym kierował 47-letni mieszkaniec powiatu sokólskiego.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!