XXIII Finał konkursu recytatorskiego Wierszowisko 2019 przyniósł sukces uczennicy Szkoły Podstawowej nr 1 w Piszu Amelii Szyszkowskiej.
We wtorek, 21 maja w Olsztynie odbył się ostatni etap konkursu recytatorskiego Wierszowisko. Konkurs odbywa się w ramach XXVII Wojewódzkiego Konkursu recytatorskiego Spotkania z Poezją organizowanych przez Stowarzyszenie Kultury Teatralnej Warmii i Mazur. Ponad 50 uczestników z 19 powiatów województwa warmińsko-mazurskiego stoczyło bój o tytuł mistrza sztuki słowa. Każdy z nich wygrał najpierw w swojej kategorii wiekowej eliminacje szkolne, potem gminne i wreszcie powiatowe.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!