Długo wyczekiwana droga asfaltowa prowadząca z Pisza do miejscowości Wąglik niebawem zostanie oddana do użytku. Inwestycja została zrealizowana w formule "zaprojektuj i wybuduj".
Prace drogowe dotyczyły - budowy drogi, poboczy i zjazdów do nieruchomości, urządzenia zieleni z wykonaniem nasadzeń oraz wykonania peronu autobusowego wraz z wiatą przystankową, gdzie mieszkańcy gminy Pisz mogą spokojnie poczekać na transport i schronić się w razie złych warunków atmosferycznych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!