Przez kilka ostatnich dni policjanci z powiatu piskiego, przy współpracy i zaangażowaniu innych służb, intensywnie szukali 62-letni Ewy Łopacińskiej z Warszawy. Kobieta wypoczywała z mężem w miejscowości Karwica. Poszła z nim na ryby, gdzie się oddaliła w nieznanym kierunku. Istniało realne zagrożenie jej życia i zdrowia, ponieważ zaginiona była schorowana, miała problemy z pamięcią i poruszaniem się. Turystka odnalazła się cała i zdrowa w lesie w okolicach miejscowości Turośl.
Od poniedziałku (5 września br.) trwały intensywne działania poszukiwawcze 62-letniej Ewy Łopacińskiej z Warszawy. Kobieta była schorowana, miała problemy z pamięcią i poruszaniem się, więc istniało realne zagrożenie dla jej życia i zdrowia zwłaszcza, że noce zrobiły się już dość chłodne.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!