Nietrzeźwy kierowca wręczył policjantom drogówki prawie 32 000 zł łapówki. Skończyło się zatrzymaniem i dozorem.
Policjanci piskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Honda. Kierował nim 50-letni mieszkaniec Siedlec. Mężczyzna ten miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. W zamian za odstąpienie policjantów od czynności służbowych wręczył im korzyść majątkową w wysokości 31 900 zł. W jego torbie funkcjonariusze znaleźli woreczek strunowy w marihuaną. Kierowca hondy został zatrzymany. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!