W dniu 20 listopada br. w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów Stypendystom Prezesa Rady Ministrów. W gronie nagrodzonych znalazło się czworo piszan.
W roku szkolnym 2019/2020 w województwie warmińsko-mazurskim za wysokie wyniki w nauce nagrodzono 157 uczniów, w tym także uczniów I LO, II LO, ZSK i ZSZ z BP w Piszu.

fot. ko olsztyn.pl Stypendyści otrzymają stypendium w wysokości 300-złotych miesięcznie do końca roku szkolnego.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!