Dziś, 26 maja w godzinach porannych w miejscowości Grzegorze doszło do zdarzenia drogowego.
Pojazdem podróżowały dwie osoby, które wyszły z auta o własnych siłach przed przyjazdem służb ratunkowych. - informuje OSP Orzysz.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!