Od 12 września szkoły mają obowiązek zapewnienia uczniom opieki stomatologicznej. Jednak jak z niej korzystać nie każdy rodzic wie. Do wiadomości rodziców uczniów podano jak na razie adresy gabinetów świadczących działalność dentystycznych, wciąż brak szczegółów i konkretów.
Kto zgłasza dziecko - rodzic, czy szkoła? Czy wizyta będzie konsekwencją dokonywanych obowiązkowych przeglądów dentystycznych, oraz jakie usługi podlegają refundacji i jak długo trzeba czekać na wizytę?Z dziecięcą naiwnością cieszyliśmy się z powrotu dentysty do szkoły
Czytaj artykuł: Dentysta powróci do szkoły
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!