W poniedziałek, 4 kwietnia rozpoczęła się kwalifikacja wojskowa w Powiecie Piskim. Prace komisji potrwają do 25 kwietnia.
Już od samego rana w poczekalni ustawiła się kolejka młodych mężczyzn wezwanych do stawiennictwa. Z działaniami komisji zapoznali się Wicestarosta Piski Marek Wysocki, Członek Zarządu dr Waldemar Brenda w towarzystwie mjr Juliana Wraszcz - Szefa Wydziału Rekrutacji WKU Ełk oraz Tadeusza Wysockiego - Naczelnika Wydziału Zarządzania Kryzysowego.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!