W terminie do 30 listopada 2022 r. można złożyć wniosek o wypłatę dodatku węglowego. Wnioski przyjmuje MGOPS w Piszu.
Dodatek węglowy przeznaczony jest dla gospodarstw domowych, w których głównym źródłem ogrzewania jest węgiel.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!