Liczba uradowanych dzieci to najlepsza rekomendacja udanej zabawy. Taka była podczas zorganizowanego przez Ośrodek Profilaktyki i Terapii w Piszu Pikniku Profilaktyczno-Edukacyjnego.
Cztery dmuchane zjeżdżalnie, niezliczona ilość klocków, malowanie twarzy, gry multimedialne, kącik plastyczny, strefa dla malucha i nieograniczona ilość popcornu, waty cukrowej i naleśników. Czego chcieć więcej, by było fajnie?Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!