Przedstawiciele samorządu województwa podpisali osiem pierwszych umów na dofinansowanie projektów usprawniających gospodarkę wodno-ściekową z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Pieniądze zostaną przeznaczone na budowę lub modernizację oczyszczalni ścieków, ujęć wody i stacji uzdatniania wody, systemów kanalizacji zbiorczej dla ścieków komunalnych, przydomowych oczyszczalni ścieków oraz zbiorowych systemów zaopatrzenia w wodę.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!