W sobotę 15 kwietnia 2023 odbyło się II Forum Kół Gospodyń Wiejskich powiatu piskiego.
W Forum wzięło udział 9 Kół: Koło Gospodyń Wiejskich w Liskach Koło Gospodyń Wiejskich w Komorowie "Komorowska Słodycz" Koło Gospodyń Wiejskich w Ogródku, Koło Gospodyń Wiejskich w Giętkich, Koło Gospodyń Wiejskich w Grądach Podmiejskich, Koło Gospodyń Wiejskich w Karwiku, Koło Gospodyń Wiejskich w Szkodach, Koło Gospodyń Wiejskich w Wierzbinach, Koło Gospodyń Wiejskich Mazurskie Rostkowianki oraz grupa nieformalna Stryjenki z Gminy Pisz oraz Agata Borhet - przedstawicielka Urzedu Miejskiego w Orzyszu, Kamila Mucha animatorka Stowarzyszenie Adelfi prowadzącego Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w subregionie ełckim.
II Forum Kół Gospodyń Wiejskich powiatu piskiego to kolejne spotkanie, którego celem jest poznanie się, wymiana doświadczeń, określenie naszych zasobów i zaproszenie do współpracy. Mottem naszego spotkania było hasło Razem możemy więcej. Razem mamy moc. - mówi organizator, sołtys Karwika Dariusz Kiński - Jestem niezwykle dumny z tego spotkania, coraz więcej Kół chce się spotykać i rozmawiać. 
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!