Policjanci z piskiej komendy wyłonili najciekawsze prace w konkursie plastycznym pn: "Dbam o swoje bezpieczeństwo".
Konkurs adresowany był do uczniów klas I- III szkół podstawowych. Jego celem było m.in. rozwijanie wśród najmłodszych postawy odpowiedzialności za bezpieczeństwo swoje i innych w różnych miejscach i okolicznościach. Tegoroczna edycja konkursu jak zwykle cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród najmłodszych uczniów z powiatu piskiego- mówi kom. Anna Szypczyńska, Oficer Prasowy KPP w Piszu - Do KPP w Piszu, jak co roku, wpłynęło mnóstwo ciekawych i pięknie wykonanych prac plastycznych. W tym roku najwięcej prac nadesłali uczniowie z klas II. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy. Jury miało za zadanie wyłonić po trzy prace w każdej kategorii wiekowej. Jurorzy brali pod uwagę zgodność pracy z tematem konkursu oraz samodzielność jej wykonania.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!