W Białej Piskiej kierująca pojazdem marki Audi uderzyła w zaparkowany pojazd, po czym odjechała z miejsca zdarzenia. Policjanci odnaleźli ją w miejscu zamieszkania.
W niedzielę (25 września br.) po godz. 14.00 policjanci z Komisariatu Policji w Białej Piskiej otrzymali zgłoszenie o kolizji na terenie miasta. Na miejscu funkcjonariusze zastali zgłaszającą, której pojazd został uszkodzony. Kobieta poinformowała, że w jej samochód marki Mercedes uderzyła kierująca samochodem marki Audi, która po krótkiej rozmowie, odjechała z miejsca zdarzenia. Zgłaszająca dodała, że od kierującej wyraźnie czuć było alkohol.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!