Podczas weekendu aż trzech kierowców straciło prawo jazdy za zbyt szybka jazdę w terenie zabudowanym na drogach powiatu piskiego.
Piękna słoneczna pogoda podczas weekendu sprawiła, że niektórzy kierowcy najwyraźniej zapomnieli o obowiązujących ograniczeniach prędkości. Nie stosując się do nich ponieśli dotkliwe konsekwencje. W ten sposób aż trzech kierowców straciło prawo jazdy za rażące przekroczenie dopuszczalnej prędkości w terenie zabudowanym. Każdy z nich ukarany też został mandatem karnym w wysokości 1500 zł i 10 punktami karnymi.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!