Policjanci z Orzysza otrzymali zgłoszenie o kierującym, który pojazdem marki Opel Zafira uderzył w budynek mieszkalny uszkadzając elewację, po czym odjechał z miejsca zdarzenia. Funkcjonariusze zastali kierowcę tego auta w domu. Okazało się, że miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie.
W czwartek (10 lutego br.) przed godz. 7.00 na ulicach Pisza patrol drogówki zatrzymał do kontroli drogowej pojazd marki Toyota. Kierował nim 42-letni mieszkaniec Pisza, od którego wyraźnie czuć było alkohol. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie. W rozmowie z policjantami kierujący powiedział, że zanim wsiadł za kierownicę wczesnym rankiem pił alkohol. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!