Do zdarzenia doszło na terenie gminy Biała Piska. Kierujący pojazdem marki Opel Vectra uderzył w drzewo. Kierowca w bardzo ciężkim stanie trafił do szpitala. Wszystko wskazuje na to, że 20-latek jechał zbyt szybko.
W piątek (1 października) po godz. 4.00 na trasie Kowalewo - Mikuty, w gminie Biała Piska, samochód uderzył w drzewo. Na miejscu policjanci ustalili, że w drzewo uderzył kierujący pojazdem marki Opel Vectra. To 20-letni mieszkaniec pobliskiej miejscowości. Jechał z kolegą. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący oplem najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Stracił panowanie nad autem. Zjechał z drogi do przydrożnego rowu, gdzie uderzył w drzewo. Na chwilę obecną nie wiadomo, czy kierujący był trzeźwy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!