Policjanci zatrzymali 33-letniego mieszkańca Pisza podejrzanego o stosowanie przemocy domowej. Mężczyzna, będąc pod działaniem alkoholu, wszczynał awantury. W trakcie tych kłótni wyzywał małżonkę, popychał ją, bił i dusił. Agresja z jego strony narastała z dnia na dzień. Po wielu latach kobieta odważyła się dać wreszcie temu kres i powiadomiła policję.
Do policyjnego aresztu trafił 33-letni mieszkaniec Pisza, który znęcał się psychicznie i fizycznie nad żoną. Mężczyzna stosował przemoc od ponad sześciu lat, czyli od początku trwania małżeństwa. Pokrzywdzona nigdy wcześniej nie zgłaszała tego na policję. Wciąż miała nadzieję na to, że mąż się zmieni. Tymczasem z dnia na dzień był coraz bardziej agresywny. Wreszcie postanowiła to skończyć i złożyła na policji zawiadomienie o możliwości popełnienia przez niego przestępstwa znęcania się nad nią.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!