Reklama

Kolejne kamery monitoringu miejskiego na ulicach Pisza

Kilka dni temu na terenie naszego miasta zainstalowanych zostało kolejnych 14 kamer, a to oznacza, że w sumie jest ich już 63.

Monitorowane są drogi, ronda, parkingi, place zabaw oraz park miejski.

Miejski monitoring to efekt porozumienia podpisanego w 2021 roku przez Komendanta Powiatowego Policji w Piszu i Burmistrza Pisza. Centrum Monitoringu Wizyjnego sfinansowane zostało przez Gminę Pisz . W planach jest jeszcze zwiększenie ilości kamer na terenie naszego miasta. Wszystko po to, by w Piszu było jeszcze bezpieczniej.

Źródło: KPP Pisz

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości