Kilka dni temu na terenie naszego miasta zainstalowanych zostało kolejnych 14 kamer, a to oznacza, że w sumie jest ich już 63.
Monitorowane są drogi, ronda, parkingi, place zabaw oraz park miejski.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!