68-letnia mieszanka powiatu piskiego straciła blisko 50 000 zł przekazując dane do swojego konta mężczyźnie, który do niej zadzwonił i podał się za policjanta.
Kolejni mieszkańcy powiatu piskiego stracili znaczne sumy pieniędzy. Zostali oszukani znanymi już metodami. Kobieta oszukana została metodą "na policjanta", a mężczyzna zainstalował oprogramowanie Anydesk.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!