Policjanci poszukują właściciela walizki pozostawionej w wigilię na ul. Dworcowej w Rucianem - Nidzie. Jest to czarno - niebieska torba z męskimi ubraniami. Można ją odebrać w Komisariacie Policji w Rucianem - Nidzie.
W dniu 24 grudnia minionego roku mieszkaniec Rucianego - Nidy powiadomił miejscowych policjantów, że na ul. Dworcowej znalazł torbę podróżną z ubraniami. Jest to walizka w kolorze niebiesko - czarnym z męskimi ubraniami. Funkcjonariusze nie znaleźli w niej nic, co pomogłoby im pomóc w ustaleniu właściciela znalezionej torby.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!