Reklama

Mieszkańcy Karwika dla Ziemi

Ekospacer z ekomieszkańcami. Tak w sobotę, 23 kwietnia 2022 roku świętowano Dzień Ziemi w Karwiku.

Z okazji Światowego Dnia Ziemi mieszkańcy Karwika sprawdzili stan czystości w najbliższym otoczeniu - lasów, dróg i pól. Jak się okazało, to bardzo potrzebna inicjatywa i jak zapowiadają mieszkańcy - do powtórzenia przy najbliższej możliwej okazji.


Wierzmy, że edukacja ekologiczna i dbanie o najbliższą okolicę sprawi, że wspólnie będziemy dbać o Karwik. - mówi Dariusz Kiński, sołtys Karwika - Choć pogoda nie pomagała w akcji sprzątania Karwika wzięła udział duża ilość dzieci i młodzieży, co nas bardzo cieszy. Dziękujemy też za pomoc 2 rodzinom ukraińskim, które gościmy w Karwiku.


Inicjatywa godna pochwały a najlepiej naśladowania przez mieszkańców innych sołectw.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo Piszanin.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości