Ekospacer z ekomieszkańcami. Tak w sobotę, 23 kwietnia 2022 roku świętowano Dzień Ziemi w Karwiku.
Z okazji Światowego Dnia Ziemi mieszkańcy Karwika sprawdzili stan czystości w najbliższym otoczeniu - lasów, dróg i pól. Jak się okazało, to bardzo potrzebna inicjatywa i jak zapowiadają mieszkańcy - do powtórzenia przy najbliższej możliwej okazji.

.jpg)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!