Policjanci z Orzysza ustalili i ukarali mandatem karnym kierowcę pojazdu marki Opel Omega, który wbrew obowiązującym znakom wjechał samochodem na kładkę przeznaczoną dla pieszych i rowerzystów oraz jeździł autem po wyremontowanych alejkach w parku.
Do niecodziennej sytuacji doszło w nocy na terenie Ogródka Jordanowskiego w Orzyszu. Po nowo wyremontowanych alejkach w orzyskim parku jeździł ktoś samochodem. Wjechał też na kładkę przeznaczoną dla pieszych i rowerzystów wbrew obowiązującym tam znakom.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!