Piscy kryminalni ustalili i zatrzymali sprawcę zniszczenia mienia. Kilka dni temu w nocy ktoś powybijał szyby i poprzebijał opony w samochodzie marki Opel zaparkowanym na prywatnej posesji. W ustaleniu sprawcy pomógł monitoring.
W nocy z 21/22 grudnia tego roku nieznany sprawca kompletnie zniszczył samochód zaparkowany na prywatnej posesji. W aucie powybijane zostały szyby, zniszczone reflektory i poprzebijane opony. Właściciel pojazdu marki Opel zgłosił sprawę na policję wyceniając wartość strat na kwotę około 3000 zł.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!