18 stycznia uczniowie klas I-III powrócili do nauki stacjonarnej. Powrót odbywał się będzie w reżimie sanitarnym. Uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych nadal będą się uczyć zdalnie.
Według wytycznych sanitarnych uczniowie danej klasy mają przebywać w wyznaczonej i stałej sali. Lekcje i przerwy mają rozpoczynać się tak, by uczniowie nie kontaktowali się z uczniami innych klas.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!