Już po raz kolejny żołnierze z batalionu czołgów w Giżycku włączyli się do udziału w akcji charytatywnej "Nakręć się na pomaganie". W ramach VI edycji zbierali plastikowe korki dla Natana, a teraz prowadzą zbiórkę dla Małgosi.
W Urzędzie Miejskim w Orzyszu miało miejsce oficjalne zaproszenie do udziału w akcji "Nakręć się na pomaganie" żołnierzy z batalionu czołgów 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej. Spotkanie nie było przypadkowe. Czołgiści już po raz kolejny bardzo aktywnie włączyli się w zbiórkę nakrętek. Ogromne ilości zebrali w ramach VI edycji dla Natana. Za to ogromne dotychczasowe zaangażowanie żołnierzom podziękował koordynator akcji- st. asp. Adam Trzonkowski. Czołgiści chcą teraz pomóc w leczeniu i rehabilitacji Małgosi w ramach VII edycji akcji "Nakręć się na pomaganie".Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!