Uczniowie klas 4-8 szkół podstawowych dołączyli do starszych kolegów rozpoczynając dziś naukę zdalną.
Od kilku miesięcy szkoły przygotowywały się do wdrożenia nauki zdalnej. Już nie tylko prezentacje i prace domowe mają być wyznacznikiem przyswojenia wiedzy. Lekcje mają odbywać się on-line.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!